З початку року на Закарпатті потік нелегалів збільшився на 25%

З початку року на Закарпатті потік нелегалів збільшився на 25%

Тисячі нелегальних мігрантів щороку прикордонники затримують саме на західних кордонах України. Порівняно з першим кварталом 2012 року потік нелегалів через Закарпаття збільшився на 25%. 

Цьогоріч за три місяці працівники Чопського прикордонного загону затримали 44 нелегальних мігрантів.

Про це на прес-конференції у прес-центрі «Нове Закарпаття» розповів начальник Чопського прикордонного загону, полковник Роман Гоць. 

За його словами, найбільше нелегалів слідує з Афганістану, Сомалі, Чечні, Грузії та інших країн з нестабільною соціально-політичною ситуацією. Проте, потрапляють до Закарпаття нелегали по-різному: представники країн СНД слідують самостійно, залізничним транспортом чи службою таксі, а от вихідців з країн Африки чи південно-східної Азії» доставляють до кордону члени протиправних угруповань.

Але, навіть, впіймані під час незаконного перетину кордону, вони дуже рідко повертаються у рідні краї. Найчастіше просять притулку в Україні, аби згодом знову спробувати прорватися у Європу.

За словами Романа Гоця, в листопаді-грудні минулого року з пунктів тимчасового розміщення біженців у Волинській та Чернігівській областях звільнили близько 70 потенційних порушників кордону, частина з яких уже спробували незаконно перетнути державний кордон і були спіймані повторно, – повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання