Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тис. гривень , - Новосад

Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тис. гривень , - Новосад

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" поскаржилася на низьку міністерську зарплату. Мовляв, цих коштів їй вистачає на життя, але вона, після того як піде з посади, не буде мати заощаджень.  Міністерка  поскаржилася, що не зможе жити на таку зарплату в Києві. 

"Зараз моя зарплата на руки в середньому складає 36 тис. грн, це на 10 тис. грн. менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно. Але якщо ви мене спитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить. І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких. Із своєї зарплати я багато витрачаю на поточні видатки на роботі на речі, які потрібні на утримання офісу. Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене, я мушу сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплатню, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати", - повідомила Ганна Новосад. 

Висловлювання Ганни Новосад викликали неабиякий резонанс у мережі. Користувачі пропонують чиновниці покинути міністерське крісло і й піти працювати до школи.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання