Новини

Я і мій велосипед -2, або Як ми помінялися ролями

Черговий Night ride під гаслом «Ужгород – Мальта», який пройшов 4 липня, привабив близько 800 велосипедистів у смугастому одязі. Збільшилась не тільки кількість учасників вело-заїзду і тривалість маршруту, а й кількість цікавих велосипедів. Ми за традицією намагалися виловити їх із натовпу і розпитати все про них у їхніх власників.

Макс: «Велосипед – це захоплення»

Цей велосипед я купив у знайомого. Із двох байків, які були в наявності, я обрав найяскравіший і вирішив нічого в ньому не змінювати. Велосипед є для мене головним видом транспорту, оскільки їжджу на ньому щодня. Але мені, як і багатьом ужгородським  велосипедистам, бракує хороших доріг і розуміння з боку автомобілістів.

Міла: «Велосипед – це хобі»

Захоплююсь велосипедами вже 6 років. Цей байк, зібраний із різних запчастин,  подарував мені мій друг. Він знав, що я люблю кататися і хочу велосипед, тому зробив мені такий сюрприз. На ньому я їжджу майже щодня, коли не працюю.

Мартін: «Велосипед – це мій друг»

На велосипеді я вже з п’ятого класу, але серйозним захопленням він став для мене приблизно 3-4 роки тому. В мене був старий Mountain bike, який обміняв на цей велосипед і невдовзі реставрував. На саму реставрацію я не витратив багато коштів, але на це пішло багато зусиль та часу.

Георгіна: «Велосипед – це швидкість в пересуванні»

Цей велосипед є для мене особливим, бо мій хлопець реставрував його власноруч і подарував мені на день народження. Я дуже зраділа, оскільки вже давно мріяла про власний велосипед. Любов до байків мені привив мій брат, який професійно займається даунхілом.

Ерік: «Велосипед – це екологічний транспорт»

Я їжджу на велосипеді вже 7 років. В мене їх декілька, але цей я замовив з Австрії. На ньому є спідометр, завдяки якому я знаю, що за два місяці проїхав 1568 кілометрів. Мені подобається кататись на велосипеді, оскільки це не тільки тренує тіло, а й не наносить шкоди навколишньому середовищу.

Федір Федорович: «Велосипед – це засіб пересування»

Так сталось, що перший велосипед у мене вкрали. Проте усі наступні діставались мені в подарунок. Теперішній велосипед – не виняток. Я не вмію керувати автомобілем, а отже байк повинен бути на усі випадки життя, навіть професія до цього зобов’язує. Та й взагалі, якщо мер Лондона може собі дозволити їздити на велосипеді, то чому б проректору УжНУ не робити те саме?

Крістіна: «Велосипед – це улюблена річ»

Сіті-байк з’явився в мене приблизно місяць тому, він дістався мені від батьків в подарунок. Дивлячись, як весело моїм друзям, коли вони катаються на велосипеді, я й сама захотіла їздити. Крім того, зараз в моді здоровий спосіб життя, а велосипед в цьому допомагає.

Віталік: «Велосипед – це біцігля»

На велосипеді я з самого дитинства – з тих часів, коли їздив під рамою на татовому «туристі». Цей байк у мене всього три дні, до цього катався на велосипеді дружини. Зрозумів, що це класно, бо зекономив на бензині близько 400 гривень за місяць. До речі, недавно прочитав, що під час катання працюють м’язи, які відповідають за повільне сорочення, а отже м’язи не болять. 

Другий літній Night ride зібрав ще більшу кількість людей, аніж перший. Поспілкувавшись із велосипедистами, ми дійшли до висновку, що для більшості з них велосипед є хорошим другом, однак для того, щоб комфортніше пересуватися містом, в Ужгороді не вистачає велодоріжок.

Маріан Логойда та Катя Брижань, для Zaholovok.com.ua

P. S. Часто багатьом із нас здається, що робота іншого набагато простіша і легша. Ми не стали винятком: здавалося б, хіба важко натиснути кілька разів на кнопку фотоапарата чи написати сторінку-дві тексту. Не довго роздумуючи над цим питанням, ми вирішили помінятися ролями: журналістом цього разу був Маріан Логойда, а Катя Брижань займалася фотографіями до матеріалу. Результат такого експерименту ви  побачили самі. А от ми дійшли до висновку, що для хорошого результату кожен повинен займатися своєю справою. Однак ми  вже знаємо, що в разі чого зможемо підстрахувати одне одного, помінявшись ролями ще раз :-)

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.