Вже на цих вихідних Ужгород стане танцювальним

27-28 квітня 2013 року в Ужгороді відбудуться традиційні міжнародні  змагання з танцювального спорту "Uzhgorod Open 2013" .

Цьогоріч участь у змаганнях візьмуть танцювальні пари та судді з 24 країн світу.

У рамках цих змагань відбудеться чемпіонат України в європейській програмі та Кубок України в латиноамериканській програмі серед юніорів.

Змагання світової класифікації будуть представлені в номінаціях:

WDSF WORLD OPEN STANDARD (19-35 років),

WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN (19-35 років),

WDSF YOUTH OPEN STANDARD & LATIN (16-18 років),

WDSF OPEN STANDARD SENIOR 2 (45-55 років),

Крім того, відбудутьс  відкриті міжнародні змагання серед юніорів, ювеналів та класифікаційні змагання для всіх груп від 7 до 35 років.

Під час  змагань відбуватиметься онлайн-трансляція цього заходу.

Відбірні тури – 10.00, 14.00. Урочисте відкриття та фінальні виступи – 19.00 в спорткомплексі "Юність" (вул.Заньковецької, 5).

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, свою участь у змаганнях підтвердили більше 850 танцювальних дуетів. На "Uzhgorod OPEN" вистпуатимуть також 6 зіркових пар, які входять до 50 найкпащих танцювальних дуетів світу.

«Наразі ті, хто ще не встиг підтвердити участь в Uzhgorod Open, вирішують питання отримання ID картки спорстменів WDSF. Федерація ввела нові правила, згідно з якими  участь у міжнародних змаганням можна взяти тільки за наявності такої картки. 850 пар в різних категоріях вже остаточно підтвердили участь. Крім того, на Чемпіонаті України серед юніорів-1 у стандартній програмі вже маємо учасників з 11 реогіонів, а в Кубку України серед юніорів-2 у латино-американській програмі підтвердили участь пари з 10 областей. Серед дорослих виступатимуть 75 танцювальних пар з різних країн. 6 серед них -  зіркові», – каже Олександра Мишко.

Визначатимуть кращих спортсменів-танцівників 28 суддів з 15-ти країн світу, а також 32 українські арбітри.

Новинкою цьогорічних змагань стане те, що на паркет ужгородського спорткомплексу вийдуть пари, які до 35 років не займалися танцями та не танцювали у парі. Виступатимуть вони у європейській програмі SENIOR 2.

Uzhgorod Open входить у трійку найпрестижніших подібних змагань в Україні. На період змагань в Ужгороді очікують кілька тисяч туристів.