Ввечері на ужгородському Євромайдані буде «відкритий мікрофон»

Сьогодні, 27 січня, на площі Народній в Ужгороді, де діє новий місцевий Євромайдан, проведуть ще одне народне віче під час якого кожен мітингувальник зможе поділитися своїми враженнями та ідеями.

Про це повідомив активіст та один з лідерів ужгородського Євромайдану Володимир Піпаш рід час сьогоднішнього віче на площі Народній.

За його словами, ввечері Євромайдан проведе ще одне народне віче, під час якого діятиме «відкритий мікрофон», щоб «кожен міг висловитися».

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, зараз на площі Народній активісти готуються будувати нові барикади. За словами одного з лідерів Євромайдану в Ужгороді Юрія Світлика, мітингувальники збиратимуть сніг у мішки, відтак будуватимуть нові барикади ще ближче до будівлі Закарпатської ОДА.

Завтра, 28 січня, для закарпатських євромайданівців, за їх же словами, настане вирішальний день: планується проголошення Народної ради Закарпаття, до якої, за обіцянками народного депутата Віктора Балоги, увійдуть і ті, кого запропонує ужгородський Євромайдан. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання