Вперше на Закарпатті навчальний курс з підготовки до здачі іспиту на отримання міжнародного диплому «ACCA DipIFR

Аудиторська компанія Varianta вперше на Закарпатті в березні-травні 2019 року проводить навчальний курс з підготовки до здачі іспиту на отримання міжнародного диплому  «ACCA DipIFR (rus)».

Курс навчання спрямований на отримання Міжнародного диплому, який підтверджує наявність практичних знань в області Міжнародних стандартів фінансової звітності, їх інтерпретацію і застосування.

 Диплом АССА з міжнародної фінансової звітності (АССА ДипІФР) - це кваліфікація, розроблена Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів Великобританії (АССА), провідною міжнародною організацією, що об'єднує професіоналів в області бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів та управлінського обліку.

 Про програму

-          Тривалість курсу: 10 занять (днів) по 8 годин.

-          Графік занять (конкретні дати) уточнюється за погодженням із групою, заплановано 3 дні у березні, 3 дні у квітні, 4 дні у травні;

-          Іспит - 7 червня 2019;

-          Лектор:  Харламова Олена

-          Вартість курсу – 12 500,00 грн. (аудиторні заняття + роздаткові матеріали + дистанційний курс з доступом 24/7)

-          Вартість реєстрації  на іспит 3 960 грн. (оплачується слухачами після реєстрації)

-          Місце проведення: МУКАЧІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ( 89600, Закарпатська обл.,

 м. Мукачево вул. Ужгородська, 26 )

 

Навчання та іспит за програмою АССА ДипІФР буде відбуватися російською мовою.

Диплом АССА ДипІФР зараховується при проходженні повного курсу на отримання професійного сертифікату АССА англійською мовою.

 Лектор:

Харламова Олена Вікторівна - ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, генеральний директор Агентства по МСФЗ, партнер групи компаній «ДеВізу», віце-президент ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України», AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, сертифікат викладача AССА DipIFR (АТС, Москва), доктор економічних наук, експерт по МСФЗ.

 

Детальна інформація:

 (03131) 3-23-53

+38(050) 779 42 60

http://www.varianta.com.ua/bez-rubriki/vpershe-na-zakarpatti-navchannya-ta-pidgotovka-do-zdachi-ekzamenu-diplomu-assa-dipifr/

https://www.facebook.com/VariantaAuditCompany/

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання