Влада має намір ліквідувати Виноградівський дитячий будинок

Влада має намір ліквідувати Виноградівський дитячий будинок

Виноградівський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу, можливо, закриють вже після найближчої сесії облради, якщо депутати приймуть відповідне рішення.

Як повідомив сайту Zaholovok.com.ua начальник управління освіти і науки Закарпатської ОДА Михайло Мотильчак, такий проект рішення виноситься на сесію через малу кількість дітей дошкільного віку у цьому закладі.

На сьому сесію Закарпатської облради VІ скликання, яка відбудеться 4 листопада, винесено питання щодо ліквідації Виноградівського дитячого будинку. Якщо депутати проголосують за це рішення, то будівлю навчального закладу буде передано у підпорядкування Виноградівській райраді для використання тільки за призначенням у межах міста Виноградів, тобто ніякі магазини чи кафе там зробити не можна буде, -- стверджують в обласному управлінні освіти і науки.

Тим більше, що у цій місцевості є велика потреба у новому дошкільному закладі – тут мешкають близько 800 дітей дошкільного віку. А дитячий будинок наповнений лише на 44%, і з них лише 25% – діти дошкільного віку. Тому, на думку посадовців, раціональніше буде об’єднати Виноградівський з Чинадіївським дитячим будинком, де схожа ситуація з наявністю дошкільнят (будинок наповнений приблизно на 50%, з яких 8% складають діти до шести років).

«Був проведений аналіз, моніторинг цих закладів, на основі яких ми дійшли висновку, що для нас досить одного навчального закладу інтернатного типу. Ми переселимо дітей у такі ж самі умови – у Чинадіївський дитячий будинок-інтернат. Діти шкільного віку, які не мають родинних зв’язків, будуть переведені у Перечинську школу-інтернат, в якій зараз 110 вихованців замість 350», – зазначив Михайло Мотильчак.

Працівники ж Виноградівського дошкільного начального закладу залишаться працювати там і надалі – після реорганізації закладу.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання