Новини

Віктор Шостак у «Кобзарі» представив читачам свої «музичні» книги

Сьогодні, 3 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар» у  рамках щорічної передсвяткової акції  «Письменник за прилавком» керівник фольклорного ансамблю «Ужгород»,  представив свої унікальні книги про закарпатську народну музику та народні інструменти.

Роботи автора описують інструменти з народної творчості, є видання з музичним нотами старовинних народних мелодій, легенди про музичні інструменти та як вони використовувалися.

«Із 1980 року я почав займатися дослідженням, записував, опрацьовував мелодії, які виконував ансамбль, досліджував історію закарпатських народних інструментів і побачив декілька етапів: підйом і спад, підйом – і знову спад популярності народних інструментів. Тому зараз можу на майбутнє спрогнозувати, як будуть далі «працювати» певні інструменти: чи вони зникнуть, чи будуть набирати популярності», – коментує Віктор Шостак.   

 Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.