Відома ужгородська адвокатка презентує свій новий містичний роман

У вівторок, 27 березня,  о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нового роману «Тирания страха» відомого ужгородського адвоката Нінель Масяк. Книжка вийшла у видавництві «РИК-У».   

На відміну від інших, вже написаних та виданих, для цього роману авторка обрати жанр «Хоррор», тільки так вона могла достовірно описати усю містичну складову, яка у ньому посідає основне місце.

Роман складається з двох частин. У першій частині відслідковується основна сюжетна лінія, присвячена головному героєві – Степану Корнієнко. Мова йде про те, що новий господар дачного будиночка, придбаного під час аукціону, у купі сміття на підлозі знаходить декілька  аркушів паперу, які є початком сповіді Степана Корнієнко, колишнього власника будиночка. Містичний напрямок висвітлення подій, які описані у романі, відбуваються на фоні снів, під час яких Степан Корнієнко потрапляє до різних історичних епох, відіграючи різноманітні ролі: душі людини, що потрапила до демонів після смерті; збанкрутілого римського патриція, який жив за часів імператора Тиберія; провидця при дворі королеви Кастильської Ізабелли ІІ; або ж є самим собою, та зі сторони спостерігає за натовпом мерців, що йдуть із кладовища, бачить серед них покійну колишню дружину, які загинула під час автоаварії.

Друга частина книги розпочинається із історії молодої дівчини Ганни. Вона безнадійно закохалася у свого жонатого колегу, та, самостійно випробувавши декілька способів привороту, вирішила звернутися за допомогою до Степана Корнієнко, про зловісну славу  якого випадково дізналася зі слів своїх колег

До книги включена також повість «Тайна серого замка».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...