Відділ освіти Свалявської РДА зловживав на шкільних тендерах

Відділ освіти Свалявської РДА зловживав на шкільних тендерах

Проект Тендер і злочин розпочав моніторинг державних закупівель у Закарпатті.


Одну з серйозних махінацій виявили у відділі освіти Свалявської райадміністрації, який провів 10 тендерів на суму 1 млн. 400 тис грн. за участю підприємця - корупціонера у сфері державних закупівель.

Деталі:

За інформацією веб-порталу з питань державних закупівель, відділом освіти Свалявської райдержадміністрації Закарпатської області 30 січня 2015 року за результатами проведення десяти процедур запиту цінових пропозицій, було укладено угоди для придбання продуктів харчування на загальну суму 1 339 690,00 грн.

До оцінки у всіх торгах, замовником в порушення частини 1 статті 17 Закону «Про здійснення державних закупівель» було допущено цінову пропозиції учасників Фізичної особи-підприємця Ливч В.М. Однак відповідно до інформації оприлюдненої на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України рішенням Адмінколегії Закарпатського ТВ АМКУ від 30.05.2014р. №30-р/к., ФОП Ливч Василь Михайлович (код 2792108953) визнаний винним у порушенні законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та як покарання був оштрафований.

Зважаючи на вищенаведене, відділ освіти Свалявської РДА, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 17 Закону «Про здійснення державних закупівель» був зобов’язаний відхилити пропозицію учасника Фізичної особи-підприємця Ливч В.М. у разі, якщо учасник протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Наразі тендери на ахрчування були скасовані і проведуться наново. 

Проект реалізується в рамках програми "Сприяння зменшенню корупційних проявів на місцевому рівні", що реалізовується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Зображення користувача Гість.

якби нормально перевірили усі школи і садочки на предмет якості харчування - то у 99 випадках із 100 було б виявлено порушення. Наших дітей у садочках і школах кормлять ГІ""""НОМ, заявляю з повною відповідальністю, так як маю одного школяра і одне дошкільня!!! Пусті каші 2-3 рази на день, пусті булки замість вечері, ніяких овочів і фруктів і близько немає, не кажучи вже про рибу чи кисломолочні продукти (садочок) і пережарені котлети і супи з бульйонного кубика, зажарки всякі, від яких у 7-8 річної дитини всі симптоми хронічного гастриту (школа) - от таке харчування у наших дітей за наші же гроші (не малі!!!)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання