Василь Петьовка та брати Балоги витратили на агітацію більше 150 тисяч

Віктор Балога, Іван Балога, Павло Балога, Василь Петьовка оприлюднили деталізовані фінансові звіти.

Кандидати у народні депутати по одномандатних виборчих округах №69 Віктор Балога, №73 Іван Балога, №71 Павло Балога, №72 Василь Петьовка відповідно до вимог руху «ЧЕСНО» оприлюднили деталізовані проміжні фінансові звіти про надходження коштів виборчого фонду кандидата та їх використання під час підготовки та проведення виборчої кампанії.

Раніше кандидати у народні депутати підписали меморандум з рухом "ЧЕСНО" і відповідно до вимог громадськості опублікували свої декларації і автобіографії.

Кандидат по виборчому округу №69 Віктор Балога, як і обіцяв, не використав на передвиборчу агітацію ні копійки. 

Його брат, кандидат по виборчому округу №73 Іван Балога трохи витратився. Він вклав у свій виборчий фонд 18 тисяч власних коштів і витратив їх всі на друковані матеріали, як то газети, буклети, плакати тощо. 

Кандидат по виборчому округу №71 Павло Балога витратив більше, ніж старший брат. У Нього виборчий фонд склав 23 300 гривень. Трохи більше 12 тисяч кандидт витратив на друковану рекламу. Ще 11 100 пішло на друк реклами у ЗМІ. 

Найбільше витратився на передвиборчу агітацію двоюрідний брат Балог, кандидат по виборчому округу №72 Василь Петьовка. 

Його виборчий фонд склав аж 111 500 гривень. Менше половини, а саме 50 тисяч політик витяг з власної кишені. Решту склали внески фізичних осіб.

Майже 4 400 гривень пішло у Василь Петьовки на друковану рекламу, тоді як більшу частину коштів він інвестував у друковані ЗМІ. Сума не мала - трохи більше 105 тисяч гривень. 

Частина коштів Василя Петьовки була витрачена на оплату штрафних санкцій. 

Подивитися самі документи, оприлюднені політиками, можна тут.  

Зображення користувача Гість.

Місячна середня заробітна плата 60 закарпатців

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання