Валерій Пацкан: «Бюджет зробить із багатьох українців злидарів»

Валерій Пацкан: «Бюджет зробить із багатьох українців  злидарів»

Бюджет, направлений Януковичу на підписання попередньою Радою, зробить українців ще біднішими. Про це заявив представник партії УДАР, Валерій Пацкан, у стінах парламенту після завершення процедури складання присяги депутатами 7 скликання.

На його думку, бюджет має приймати уже нова Верховна Рада. Якщо Янукович з цим не погодиться і підпише антинародний бюджет, то це може призвести до актуалізації питання імпічменту президента.

«Цим бюджетом не передбачено підняття ні пенсій, ні зарплат. Натомість, в ньому є суттєве скорочення фінансування освіти і медицини, згортаються програми по забезпеченню доступним житлом громадян. В країні, в якій лише дітей-сиріт та дітей–інвалідів близько 260 тисяч, на їх оздоровлення і відпочинок фінансування урізано на 21% (до 130 млн. грн., авт.) Це у той час, як на забезпечення відпочинку та лікування депутатів у відомчих санаторіях виділено 88,5 мільйонів. Ще 302 мільйони підуть на таку абстрактну статтю, як матеріально-технічне забезпечення депутатів», - заявив Валерій Пацкан.

 За словами політика, очевидною є «бюджетна дискримінація» регіонів, які проголосували проти ПР.

Так, майже половина видатків на соціально-економічний розвиток окремих територій спрямовано на Донбас. А от Закарпаттю, мешканці якого підтримали партію УДАР найбільше з усіх областей крани, а також Полтавській, Тернопільській, Черкаській областям взагалі не виділено коштів за цією статтею. Також, у запропонованому попередньою Радою бюджеті взагалі не передбачено фінансування Державної цільової програми підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011-2015 роки.

Нагадаємо, 10 грудня Верховна Рада направила на підписання президентові Януковичу закон "Про державний бюджет України на 2013 рік". В партії УДАР переконані: якщо Янукович підпише ухвалений у нелегітимний спосіб бюджет, то він кине ще один виклик народу, - повідомили у прес-службі Закарпатської обласної організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання