В УжНУ відкривають нову програму за спеціалізацією «історія та теорія культури»

У четвер, 1 березня,  о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане відкриття на факультеті історії та міжнародних відносин УжНУ нової спеціальності – культурології і, відповідно, бакалаврської програми за спеціалізацією «історія та теорія культури».

Потреба підготовки спеціалістів із культурології на Закарпатті назріла давно. Найближчий вищий навчальний заклад який здійснює підготовку дипломованих культурологів знаходиться у Львові і , відповідно, працює на тамтешній ринок праці. Брак відповідних спеціалістів на Закарпатті не в останню чергу спричинився до катастрофічного стану збереження культурної в тому числі архітектурної спадщини на Закарпатті. З іншого боку, багато людей які працюють у нас в культурній сфері не мають профільної освіти, що погано впливає на якість і ефективність їх роботи. Саме цим проблемам має зарадити ініціатива Ужгородського національного університету.

Детальніше про особливості курсу, викладачів, можливості у застосуванні знань і потребу суспільства в культурологах розкажуть:

-          Надія Керецман, заступник декана факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УЖНУ», кандидат історичних наук, доцент;

-          Володимир Гуцул, кандидат історичних наук;

-          Павло Худіш, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії України факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УЖНУ»

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання