Новини

В ужгородця під час гри в футбол зупинилося серце 

Фотоілюстрація

В Ужгороді під час гри у футбол один з гравців раптово знепритомнів через зупинку серця. Інцидент трапився на полі біля ЗОШ № 19 увечері, 12 червня. Після певних маніпуляцій "швидкої" серце 54-річного чоловіка забилося і його доправили до лікарні. Про це інформує пресслужба Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. 


«Ввечері, наприкінці робочого дня, я відчинив двері клініки, які вели на задній двір. Як і зазвичай, на полі біля ЗОЗ № 19 грали хлопці у футбол, – розповідає лікар спортивної медицини Володимир Сабадош. Раптом один з гравців зупинився, голосно закричав і впав на землю. Інтуїтивно зрозумівши, що це серцева проблема (під час навчання працював у міській реанімації медбратом-анестезистом), я кинувся до нього.У чоловіка - раптова зупинка серця і дихання. Я негайно розпочав серцево-легеневу реанімацію, а люди навколо допомагали. Одночасно ми зателефонували на 103. Реанімаційні заходи проводили ані на мить не зупиняючись аж до самого прибуття «швидкої».

У відомстві повідомляють, що бригада медиків прибула на виклик за лічені хвилини. Після трьох ін'єкцій адреналіну, двох розрядів дефібрилятора та інтенсивних реанімаційних заходів серце чоловіка почало знову битися, він задихав і прийшов до свідомості. Після стабілізації його доставили до лікарні. 

Фото: ілюстративне

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.