
У пʼятницю, 3 жовтня, в Ужгороді стартують ознайомчі заняття для охочих долучитися до плейбек-театру, де кожен зможе спробувати себе у ролі актора. Розпочнеться студія у арт-просторі «Станція Уж» о 19:00.
Як повідомили на сторінці арт-простору «Станція Уж», перші 3-4 заняття будуть відкриті для усіх охочих, надалі група закриється для глибшої роботи. Долучитися зможуть учасники віком від 18 років.
«Ми створюємо теплий і безпечний простір, де можна зустріти однодумців і знайти нових друзів, поділитися своїми історіями й бути почутим, вільно проявляти себе й досліджувати власні емоції, відчути підтримку та належність до спільноти», – йдеться у повідомленні.
Для участі необхідно зареєструватися за покликанням. Максимальна кількість учасників – 10. Заняття відбуватимуться щопʼятниці з 19:00 до 22:00.
