В ужгородському скансені відбувся художній пленер. ФОТО

В ужгородському скансені відбувся художній пленер. ФОТО

26 травня на базі Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури відбувся обласний семінар-пленер "Ужгород травневий", у якому взяли участь понад 20 художників, серед яких як аматори, так і професіонали. Його заходу – налагодження зв’язків та обмін творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття, напрацювання навичок у написанні пейзажу, інформує обласне управління культури.

Цьогоріч митці малювали на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту, мали можливість поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері.

У семінарі-пленері взяли участь Емма Левадська, Надія Кіс, Андрея Павук, Тетяна Сопільняк, Олександр Сидорук, Василь Вовчок, Марина Цуга, Микола Іванчо, Костянтин Ковган, Володимир Мишанич (м.Ужгород), Ірина Попдякуник, Антон Секереш, Наталія Рибар, Віктор Грабар (м.Мукачево), Ольга Гал та Любов Шпак (м.Виноградів), Надія Матіко (Іршавщина), Магдалина Березанич (смт.Великий Березний), Іван Стегура, Іван Мушак, Віктор Андріанов (Перечинщина) та Юрій Вийгеш (Тячівщина).

Привітала художників директор Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук.

Член Національної спілки художників України Олена Кондратюк розповіла про те, як вона працює над створенням сюжетних картин, розкрила своє розуміння мистецтва. Лекція закінчилася дискусією про творчість, успіх митця тощо.

В рамках семінару-пленеру його учасники відвідали художній салон "Арт-Про", де ознайомилися з роботами провідних митців Закарпаття. На завершення відбулись огляд і обговорення виконаних робіт та підбиття підсумків.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання