Новини

В Ужгородській міськраді підтримали ініціативу створення парку біля Радванського кар’єру

 На сьогоднішньому засіданні сесії  Ужгородської міської ради було  розглянуто електронну петицію про створення парку на території, що прилягає до Радванського кар’єру в обласному центрі. Народні обранці проголосували за його створення. 

Ініціативна група напередодні  в Ужгородському прес-клубі  взяла участь у засіданні, головною темою якого стало створення трьох потенційних парків в Ужгороді.  З такою  пропозицією тривалий час виступає Закарпатська молодіжна рада та ГО «Простір молоді».  

  Йдеться про такі території в Ужгороді, а саме навколо озера колишнього Радванського кар’єру, Доманинського озера та лісопарку біля аеропорту та річки Задолинка. На заваді створенню цих парків, як розповіли у Закарпатській молодіжній раді, була незаконна та необдумана масштабна приватизація земель під селянське господарство, які не є придатними для цих цілей. Це, у свою чергу, загрожує втраті найбільшого та найпопулярнішого місця рекреації ужгородців на Радванському кар’єрі, а також підтопленню мікрорайонів Ужгорода, таких як «Підлипники», «Доманинці», «Шахта» та району вулиць Собранецької, Букової, Запорізької біля державного кордону, через передачу в особисте користування водних об’єктів, які виконують функції водовідведення. А питання річки Задолинки може спричинити скандал міжнародного характеру, оскільки вона впадає у канал для зрошення полів на території Словаччини.


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.