Новини

В Ужгороді знищили унікальні метричні записи про родовід закарпатців. ФОТО

В Ужгороді знищили унікальні метричні записи щодо народження та смерті закарпатців у другій половині ХІХ - початку ХХ століття.

Як інформує джерело Zaholovok.com.ua, ініціатором знищення архівних документів є управління юстиції Закарпатської ОДА, без відома відповідальних за національну спадщину осіб.

Відповідно, чимало закарпатців ніколи не дізнаються про свої родини. Оскільки ці записи не дублювалися, то знищено єдині оригінальні записи.

На фото: метричні книги, скидані на подвір’ї організації, яка їх знищила.

Comments
антитроль (не перевірено)

Здається мені, що інформація брехлива і до опублікування Вашим сайтом повинна була бути перевіреною. Навіть з фотографі видно що це копії документів, словаки не дебіли щоб на оригінали клеїти бірки які зазначають що це копії. Для тих хто не дуже - повідомляю, що "druhopisy matrik" (див. фото) - перекладається як "копії реєстрів" відповідно актів про народження і смерть. А кому потрібно то ідіть в архів і беріть відомості з оригінальних реєстрів. Там їзх достатньо. ПРи цьому зауважу, що архів не резиновий, як і компютер, адже з нього теж видаляють копії документів якщо вже не хватає місця, а вже при неможливості купляють додаткові обєми памяті. Чи не так???

пт, 03/08/2012 - 19:56 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

У відповідь до від admin

Одно вранье перед тем как печатать надо проверять факты а не печатать слухи все книги в архиве а это копий которых сашол срок хранения и кто только читает ваш сайт мудаки

чт, 16/08/2012 - 09:45 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

Це зробили, щоб закарпатці не могли отримувати довідки про етнічне походження предків, яке дає право емігрувати в Словаччину та Угорщину. Архівам дали вказівку не вписувати в такі довідки національність предків, навіть якщо записи збереглися

сб, 04/08/2012 - 08:10 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.