В Ужгороді завтра розпочинається «Сакура-фест»

Перші події: Дні нового національного кіно (18-27 квітня, кращі зразки української кінопродукції можна буде переглянути у великій залі ректорату УжНУ); Sakura Wine – фестиваль рожевих вин (21-22 квітня, «Совине гніздо»); турнір «ВелоЛідер» (21 квітня, 11.00 парк Боздоський).

Нагадаємо, до участі у турнірі «ВелоЛідер» запрошують дітей, віком від 3 до 16 років, які не мають протипоказань для занять фізичною культурою та спортом, зі справним велосипедом (біговелом), справними гальмами та велосипедним шоломом. Основна мета заходу – залучення людей до занять спортом, популяризація здорового способу життя, привернення уваги до безпеки під час велопрогулянок містом; а також формування вело-інфраструктури і вело-культури в Ужгороді. Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у трьох локаціях: «Садок», «Школа заїздів» та «Крос-кантрі». Перемогу розігруватимуть як в індивідуальному, так і у командному заліку.

Микола Щадей, керівник велоклубу «Лідер»:
- У нас буде близько 80 категорій до нагородження, Перші 100 зареєстрований учасників отримають морозиво. Буде багато подарунків, призів, нагород, а головне – хороша атмосфера. Запрошуємо дітей від 3 до 16 років, дівчата і хлопці змагатимуть на трьох локаціях: це «Садок» для найменших від 3 до 6 років коло 150-200 м. Інші дві локації для дітей 7-16 років – фігурної їзди «Шкода заїздів» на технічні елементи. Також локація «Крос-кантрі» — просто у парку, серед дерев, окремо серед дівчат і хлопців. Будемо раді вас бачити, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Велосипедисти можуть організовуватися у команди: до 10 осіб від 7 до 16 років; до 5 учасників від 3 до 6 років, з хлопчиків та дівчат незалежно від категорії. Попередня реєстрація відбувається у мережі (https://goo.gl/forms/5AHns9QoSI6QdIaC2), втім долучитися до гонок «ВелоЛідеру» можна і безпосередньо у Боздоському парку перед стартом змагань. Початок гонок – 21 квітня о 10:30, реєстрація стартуватиме із 9:30.
Всі деталі на сторінці facebook Велоклубу «Лідер» (https://www.facebook.com/groups/veloclublider/), velo-lider@ukr.net, 095-57-36-497

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання