В Ужгороді засідала комісія з визнання бійців добровольцями

Сьогодні, 4 вересня, в обласній раді відбулося чергове засідання комісії з визнання бійців-добровольцями, яке провів заступник голови обласної ради Петро Грицик.

На порядку денному – розгляд документів, які з часу попереднього засідання комісії, повинні були доукомплектувати самі претенденти на статус бійців-добровольців. Впорядковані документи від заявників, а таких - 5, представив член комісії, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, який поінформував про відповідність встановленим нормам. Він, зокрема, зазначив, що, отримавши такий статус, бійці матимуть змогу отримати матеріальну допомогу у рамках Регіональної програми «Турбота».

Так, згідно із затвердженим Порядком бійцем-добровольцем може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях, але в подальшому не ввійшли до складу ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ України, Нацгвардії та інших військових формувань і правоохоронних органів.
Члени комісії, уважно вивчивши наявні документи та переконавшись, що усі вимоги, які ставили до заявників – виконані, прийняли узгоджене рішення про визнання претендентів бійцями-добровольцями.

Нагадаємо, що для отримання статусу бійця-добровольця заявник повинен надати такі документи: довідку керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону із зазначеним терміном перебування в зоні проведення антитерористичної операції, завірені нотаріально письмові свідчення свідків, які разом із такою особою брали участь в АТО та мають статус учасника бойових дій, за наявності інші матеріали, які засвідчують безпосередню участь у бойових діях на Сході України (фото чи відео). Також копії документів, що засвідчують особи свідків та їх посвідчення учасників бойових дій.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання