Новини

В Ужгороді вже захотіли відмінити безкоштовний проїзд школярів у маршрутках

Наступного тижня виконком Ужгородської міської ради зможе відмінити безкоштовний проїзд у громадському транспорті для школярів: у проекті рішення, який розглядатиметься на засіданні у середу, 13 липня, йдеться вже про 2 гривні для школярів до 19.00 за винятком вихідних днів і канікул.

Нагадаємо, рішення міської влади про безкоштовне користування громадським транспортом для школярів у навчальний час було прийняте у березі цього року, коли зі скандалом вартість проїзду у маршрутках підвищили до 4 гривень. Тоді одним із головних «пом’якшуючих» ситуацію аргументів було якраз введення учнівських квитків, завдяки яким діти зможуть їздити у маршрутках безкоштовно

Як пропонується проектом рішення, школярів перевозитимуть за півціни – 2 гривні: «зі знижкою 50 % вартості квитка у період навчального процесу щоденно до 19.00 при пред’явленні учнівського квитка». Такі «пільги» не діятимуть у святкові, вихідні дні та у період канікул.

Comments
Гість (не перевірено)

Я навчаюсь у ліцеї (Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради).Чи маю я право на безкоштовний проїзд?

нд, 15/01/2017 - 17:16 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.