Новини

В Ужгороді встановили скриньки для відпрацьованих батарейок

Безкоштовно переробляти батарейки взялися на львівському заводі “Аргентум”. Для цього є одна умова: батарейки потрібно приносити у пункти їх прийому.

“Питання поводження з твердими побутовими відходами і на Закарпатті, і на Україні є досить проблемним, адже дотепер не врегульовано”, — розповіла у прес-центрі “Закарпаття” президент регіонального молодіжного екологічного об’єднання “Екосфера” Оксана Станкевич. За її словами, лише 60% сміття потрапляють на сміттєзвалища, решта взагалі нікуди не вивозиться і залишається там, де його викинули. Еколог стверджує: «0,6% від усього сміття — це дуже небезпечні відходи, що належать до 1 класу. Сюди, серед іншого, відносять і батарейки. Потрапляючи у середовище, батарейка через певний час починає текти і стає основним чинником забруднення. Якщо ми це не збираємо і не утилізуємо, наносимо серйозну шкоду екології.»

Найменша кількість батарейок, яку приймають на заводі, — 30 кг. Доставка до Львова, як і скриньки для збору батарейок, оплачуються спонсорським або волонтерським коштом. На сьогоднішній день скриньки знаходяться у таких закладах:

Супермаркет “Дастор” (відділ, де продається косметика)

Магазин “МКТ” (вул. Собранецька, 14)

Магазин “Наша Сила” (пр-т Свободи, 49)

Фотостудія «Коцка» (вул. Перемоги, 11-б)

Кафе-бар «Акваріум» (вул. Льва Толстого, 46)

Ринок по вул. Краснодонців (2 ряд, де продають батарейки).

Прес-центр «Закарпаття» (вул. Другетів, 60)

Акція буде тривалою і долучитися до неї може кожен.

Можна не тільки здавати батарейки але й ставати волонтерами. Для цього необхідно зв’язатися із Ростиславом Ткаченко за телефоном 096-281-61-27 або за електронною адресою stopbatarejka@gmail.com , - повідомляє прес-центр "Закарпаття"

Comments Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.