В Ужгороді вшанували пам’ять воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність

В Ужгороді вшанували пам’ять воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вперше відзначають День пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 


Меморіальні заходи із вшанування пам’яті захисників України відбулися і на Закарпатті. На державних установах приспущені прапори, підприємства, установи та організації різних форм власності обмежили розважальні заходи, а теле- і радіокомпанії внесли відповідні зміни в свої програми.

В Ужгороді на Пагорбі Слави о 10.00 вишикувалася колона, яку очолили голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко, виконувач повноважень голови обласної ради Йосип Борто, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Під барабанний дріб учасники ходи – військовослужбовці, правоохоронці, священнослужителі, представники громадськості, обласних і міських установ та організацій – піднялися до Меморіалу загиблим воїнам АТО/ООС де поклали корзину квітів. Духовий оркестр обласної філармонії виконав героїчні мелодії та Державний гімн України. Відтак представники влади та всі учасники церемонії поклали червоні гвоздики на могили полеглих героїв, а керівники краю поспілкувалися з батьками і родичами загиблих воїнів, висловивши свої співчуття і подяку за те, що народили і виховали справжніх патріотів, які поклали життя за Україну, - повідомляє прес-служба ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання