В Ужгороді видали «Календар краєзнавчих пам’ятних дат на 2014 рік»

В Ужгороді видали «Календар краєзнавчих пам’ятних дат на 2014 рік»

Днями у «Видавництві В. Падяка» вийшов друком «Календар краєзнавчих пам’ятних дат на 2014 рік». Бібліографічний посібник – багаторічний проект Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка. На 400 сторінках видання розмістилось 68 науково-популярних статей про визначних ювілярів, знаменні події у історії Закарпаття та інші вагомі дати в житті краю.

Цього року виповнюється 50 років з моменту виходу у світ першого випуску цього краєзнавчого видання. Пілотний проект найбільшої книгозбірні нашого краю вийшов друком у 1964 році і мав геть інше «обличчя». Сьогодні основу календаря складають ґрунтовні розвідки, підготовані провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме у 2014 році громадськість світу та України.

Робота над щорічником здійснюється двома відділами ЗОУНБ, а саме відділом краєзнавчої літератури та відділом наукової інформації та бібліографії. Для зручності користування та з метою розширення кола користувачів, електронна версія календаря розміщена на сайті обласної бібліотеки http://biblioteka.uz.ua/. Вже з перших днів нового 2014 року бібліотекарі розпочали роботу над новим ювілейним виданням на наступний рік.

Оксана Гаврош, для Zaholovok.com.ua

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання