Вже традиційно, напередодні Дня художника, в обласному центрі звітують митці Закарпаття.
Цього року експозиції розгорнулись у трьох локаціях – обласному художньому музеї імені Й. Бокшая, Закарпатському музеї народної архітектури і побуту та галереї «Ужгород».

Головним організатором виставки є Закарпатська організація Національної спілки художників України, яка наступного, 2016 року, святкуватиме поважний 70-літній ювілей. До участі у наймасштабніший мистецькій події щороку запрошуються не тільки члени спілки та молодіжного об’єднання, але й студенти та випускники мистецьких вузів.

Представлені роботи демонструють різні жанри та техніки живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва. Нагадаємо, що обласна художня виставка є платформою для висунення кандидатів на отримання обласної премії імені Й. Бокшая та А. Ерделі.
Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua
фото автора






