В Ужгороді відбулась прем’єра вистави «Лялькова забава – прадавня справа»

В Ужгороді відбулась прем’єра вистави «Лялькова забава – прадавня справа»

У неділю, 9 листопада, у Закарпатському академічному обласному театрі для дітей презентували виставу «Лялькова забава – прадавня справа». Четверта прем’єра у цьому році пройшла з аншлагом та викликала шквал емоцій у маленьких глядачів.

Новий спектакль -- весела оповідь про те як було, коли нас ще не було. Над створенням вистави працювала творча група: Елла Григор’єва, Лариса Кривчик та Наталія Орєшнікова. Автори вистави спробували відтворити світ розваг, що побутували у минулих століттях  та розповісти про витоки лялькового театрального мистецтва.

Двоє акторів на сцені Елла Григор’єва та Лариса Кривчик вирушають у мандрівку в минуле аби показати глядачам, як розважались на ярмарках. У концертних номерах малеча знайомиться і з кумедним Петрушкою, його сварливою дружиною, мрійницями Марійкою та Василинкою та іншими персонажами.  У формі жартівливої гри дітлахів вчать як вигадати і показати казку за допомогою двох хустинок, цілий зоопарк – пальцями й кистями рук та станцювати гопака дерев’яними ложками.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...