Новини

В Ужгороді відбудеться міжнародний економічний форум "Експорт в ЄС"

18-20 вересня в Ужгороді відбудеться міжнародний економічний форум "Експорт в ЄС".

Він проходитиме у приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично – драматичного театру ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. Його організатори – обласна рада, яка проводить захід спільно з ТОВ «Кратос» (м.Кривий Ріг).

Мета форуму – започаткування нових бізнес-проектів між Україною та ЄС, котрі будуть знаходитися на Закарпатті або використовувати транзитні можливості нашого регіону.

Для підготовки форуму утворено організаційний комітет з підготовки і проведення форуму на чолі з першим заступником голови ради Василем Брензовичем. Технічним організатором проведення Форуму визначено товариство з обмеженою відповідальністю «Кратос», якому доручено розробити робочий план та програму форуму.

У четвер в обласній раді відбулося засідання оргкомітету форуму, на якому було обговорено деталі проведення конкурсу. 

В рамках форуму передбачається проведення виставки, на якій будуть презентовані товари та експортні можливості його учасників. Участь у форумі планують взяти представники міністерства економічного розвитку і торгівлі, міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, міністерства аграрної політики, Словацького культурного співтовариства, «Клубу експортерів України», «Української асоціації якості», ряд компаній з ЄС, представники країв Височина та Пардубіце Чеської Республіки.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.