В Ужгороді у скансені для дітей провели майстер-клас із писанкарства

В Ужгороді у скансені для дітей провели майстер-клас із писанкарства

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбувся традиційний майстер-клас «Чарівний світ писанки».

У цьогорічному майстер-класі взяли участь близько 80 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, котрі виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Перечинського, Великоберезнянського, Виноградівського, Воловецького й Іршавського районів, вихованців притулку для дітей Служби у справах дітей Закарпатської ОДА (смт. Батьово) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява).

Тонкощам писанкарства дітей навчали провідні народні майстрині області: вже згадувана Людмила Губаль, а також Марія Купар, Йожена Ільїна, Світлана Залуцька та Вікторія Симкович. Завдяки їм малеча мала змогу виготовити для себе писанку в різноманітних техніках: традиційна воскова, мальованки, крапанки, мотанки, декупаж. Кожна писанка, виготовлена під час майстер-класу, була неповторною, адже руки малечі вклали в неї свій натрій, натхнення, фантазії. У результаті кожен зміг створити свій шедевр писанкарства та відкрити для себе значення зображень і символів. 

Всі учасники майстер-класу були нагороджені великодніми кошиками із солодощами та книгами. По завершенні майстер-класу на них чекала екскурсія ужгородським скансеном та святковий обід для родин з дітьми, - повідомляє Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання