В Ужгороді у філармонії звучатимуть твори Моцарта

1 березня Закарпатська обласна філармонія запрошує всіх меломанів на чергову зустріч із чудовою виконавицею, солісткою філармонії, народною артисткою України Етеллою Чуприк.

Торік піаністка знову розпочала масштабний проект, цього разу присвятивши його творчості В.А.Моцарта. Впродовж концертного сезону виконавиця планує зіграти всі фортепіанні сонати маестро. Тож 1 березня відбудеться п’ятий концерт із цього циклу. Програму складуть Соната №14 Фа мажор, Соната №15 до мінор та Фантазія до мінор В.А.Моцарта.

Творчість Моцарта вражає своєю багатогранністю: незважаючи на коротке життя, він створив безліч творів у всіх наявних тоді жанрах і формах. Його симфонії, квартети, тріо, сонати, концерти, опери, твори для хору з оркестром (особливо знаменитий Реквієм) вже понад два століття продовжують завойовувати серця слухачів. Перейнявши все найкраще, що існувало на той час в музиці, Моцарт створив власний, неповторний творчий стиль. Його мелодії, сповнені непідробної щирості, граційності і співучості, непідвладні часові.

Початок концерту о 18.30

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...