В Ужгороді тренери з України і Америки проведуть майстер-класи з танців

У четвер, 6 грудня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція представників Студії сучасного танцю «Бліц». Головною темою зустрічі стане проведення в Ужгороді 7-9 грудня майстер-класів, до яких залучені хореографи  і танцівників з усієї України, а не тільки її західної частини.

Навчати будуть лектори «вищої ліги». Це Аріана Мішель – американська танцівниця і хореограф відомої команди Chapkis Dance Family, а також Денис Стульников – український хореограф, відомий своїми постановками для M1 Music Awards 2018, концертних турів та кліпів Monatik, «Время и Стекло», Ані Лорак, Kika та інших популярних проектів шоу-бізнесу в Україні.

 Детальніше про грудневі події розкажуть:

Олена Камінська - керівник Студії сучасного танцю "Бліц"

Марк Полів'яненко - педагог-хореограф Студії сучасного танцю "Бліц", менеджер проекту "Ghetto Groove"

Анжеліка Клайзнер - менеджер проекту "Ghetto Groove"

Журналісти також дізнаються про останні досягнення колективу та плани на наступні перемоги.

Восени Студія сучасного танцю «Бліц» та ГО «Танок Закарпаття» започаткували проект з розвитку хіп-хоп танцю в Західній Україні під назвою «Ghetto Groove». Проект реалізується у вересні 2018 – червні 2019 за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта та культура». У жовтні в Ужгороді вже пройшов перший етап Проекту «Ghetto Groove», під час якого хореографи та викладачі сучасного танцю з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей відвідали майстер-класи з хіп-хопу. Тоді лекторами виступили Каріна Пфайфер та Елеонора Полів’яненко – хореографи ССТ «Бліц», сертифіковані судді змагань з хіп-хоп танцю, учасниці всесвітнього конкурсу Hip Hop International в 2017 та 2018 роках.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання