В Ужгороді стартувала «Інтерлялька-2013»

В Ужгороді стартувала «Інтерлялька-2013»

Сьогодні відбулося відкриття чотирнадцятого Міжнародного фестивалю театрів для дітей «Інтерлялька-2013», котрий триватиме в Ужгороді до 10 жовтня.

В «Інтерляльці-2013» беруть участь лялькарі з сусідніх країн: Театральна трупа «Коломбіна» (м. Сілістра, Болгарія), Державний театр ляльок Г. Мітєва (м. Ямбол, Болгарія), Театр ляльок (м. Кошіце, Словаччина) та українські: Київський муніципальний академічний театр ляльок (м. Київ), Криворізький міський театр ляльок (м. Кривий Ріг), Херсонський академічний обласний театр ляльок (м. Херсон), Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки (м. Тернопіль), а також місцевий Закарпатський обласний академічний театр ляльок «Бавка» (м. Ужгород).

Фестиваль «Інтерлялька» традиційно проводиться в приміщенні театру ляльок за підтримки Закарпатської обласної адміністрації та Міністерства культури.

Сьогодні також пройшла презентація театрального журналу «Коза» і його додатокку для дітей «Шалені козюльки», у якому вміщено роботи і закарпатських авторів.

Під час урочистого відкриття фестивалю почесною грамотою Закарпатської ОДА відзначили одного з ветеранів «Інтерляльки» - художнього керівника театру ляльок міста Кошице Івана Согела.

Представник Міжнародної асоціації лялькарів UNIMA-Україна Михайло Урицький нагородив актрису Закарпатського театру ляльок Наталію Орешнікову за найкращу жіночу акторську роботу у виставі «Тричі славний розбійник Пинтя», за цю ж виставу «Бавка» отримала диплом за кращу постановку. Третій диплом отримав Херсонський академічний обласний театр ляльок.

Фото Габріелли Руденко

Більше світлин дивіться у розділі «Фоторепортаж»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання