В Ужгороді стартує програма перепідготовки та адаптації військовослужбовців

Незабаром в Ужгороді стартує програма із перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО  та членів їх сімей. В Україні така програма діє уже 10 років, в Ужгороді – тільки починає роботу.Наразі по Україні є вже 7 тисяч випускників такої програми.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила представник ГО «Наше рідне Закарпаття» Ольга Костянець.

Професійна перепідготовка на цивільні спеціальності, психологічна реабілітація демобілізованих військовослужбовців – таку мету ставить перед собою спільний Україно-Норвезький міжнародний проект на Закарпатті.

Особливість Закарпатського регіону - перспектива  розвитку туристичної галузі, тому у нашому краї обрано напрям «Менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери».

У рамках реалізації проекту його учасники отримають не тільки теоретичну підготовку у виші, а й перспективу відкриття власного бізнесу. До участі запрошуються військовослужбовці Збройних Сил України, МВС, СБУ, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, ДСНС. Також учасниками проекту можуть бути військовослужбовці, що підлягають звільненню у поточному році. Участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей означених категорій військовослужбовців.

Незабаром читайте більше на Zaholovok.com.ua.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...