В Ужгороді стартує ХІ мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA

В Ужгороді стартує ХІ мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA

У середу, 5 листопада, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція партнерів ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який розпочався у жовтні в Україні.

На Закарпатті фестиваль триватиме з 10-14, 21-30 листопада 2014. Фільм-відкриття цьогорічного Docudays UA «Євромайдан. Чорновий монтаж»

Детальніше про цьогорічний фестиваль та його програму розкажуть:

- Наталія Кабацій, директор Благодійної організації «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»

- Марія Менджул, директор ГО КАПЛ «Вестед», доцент кафедри міжнародного приватного права, правосуддя і адвокатури факультету європейського права і правознавства УжНУ;

- представники управління світи Ужгородської міськради.

Мандрівний фестиваль Docudays UA запрошує переглянути понад 30 найкращих документальних стрічок 2012-2013 рр. До програми цього року традиційно увійшли фаворити ХІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, що відбувся в Києві з 20 до 27 березня 2014 р. Це, зокрема, фільм-переможець DOCU/ЖИТТЯ «Останній лімузин» режисерки Дар’ї Хльосткіної (Росія, 2014), переможець DOCU/КОРОТКО «Лізо, ходи додому» режисерки Оксани Бурої (Литва, Естонія, 2012), переможець DOCU/ПРАВО «Материнська мрія» режисерки Валері Ґуденус (Швейцарія, 2013) та інші фільми. Також під час Мандрівного фестивалю глядачі зможуть переглянути фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається в Україні за підтримки уряду Швеції.

Партнери: Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини, фестиваль Movie that Matter. На Закарпатті партнерами ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є БО "Комітет медичної допомоги в Закарпатті", ГО «Карпатське Агенство Прав Людини «Вестед», факультет європейського права та правознавства ДВНЗ «УжНУ» та інші місцеві партнери.

Докладніше програму регіональних переглядів можна дізнатися на офіційній сторінці Мандрівного фестивалю http://traveling.docudays.org.ua/

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: пл.Жупанатська, 15/4

Початок об 11.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання