В Ужгороді розпочався Чемпіонат України з художньої гімнастики

Вчора у спорткомплексі «Юність» пройшло офіційне відкриття Чемпіонату України з художньої гімнастики.

Спортсменки приїхали з усіх куточків України. Загалом Ужгород приймає більше двох сотень гімнасток, які представляють 17 областей та міст України.
Найбільші регіони були представлені навіть кількома командами.

На офіційному відкритті свята і почесні гості: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, в.о. голови обласної ради Михайло Попович, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв та начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.

Альбіна та Ірина Дерюгіни - легенди української гімнастики, теж, не оминули відкриття змагань. «Я завжди рада сюди приїздити. Змагання в нас дуже важливі і спортсменкам варто продемонструвати всю свою майстерність, бо вже через рік - Чемпіонат світу».

Закарпаття приймає такий захід не вперше. Президент Федерації художньої гімнастики Закарпаття Валентина Плавайко наголосила, що Закарпатський край завжди радо вітає гостей.

Начальник управління молоді та спорту Денис Ман заявив: «Цей захід є для нас дуже важливим і престижним. Художня гімнастика на Закарпатті популяризується і це приємно. Впевнений, що змагання пройдуть на високому рівні і ми прийматимемо такі масштабні змагання не востаннє».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання