В Ужгороді розпочався 17-ий «Тур’євроцентр Закарпаття» (Фото)

В Ужгороді розпочався 17-ий «Тур’євроцентр Закарпаття» (Фото)

Найбільша кількість учасників з часу проведення "Тур'євроцентру Закарпаття" – на цьогорічній туристичній виставці в Ужгороді. Організатори, а це Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації, отримали рекордну кількість заявок від 11 учасників з-за кордону – з Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, представників 14 областей України та усіх районів краю.

Привітав усіх в Ужгороді, побажав гарного настрою, нових знайомств та вражень, нових контрактів. Учасниками "Тур'євроцентру Закарпаття" наразі є більше двох десятків представників туристичної сфери: і туроператори, і представники закладів розміщення та харчування, господарі сільських садиб і суб'єкти господарювання, що надають послуги з організації активного відпочинку.

Приїхали на виставку і виробники сиру, вина, меду. Під час дводенної роботи "Тур'євроцентру Закарпаття" проходитиме презентація туристичних продуктів, обмін кращими практиками та досвідом у розвитку туристичної галузі між українськими учасниками та гостями з-за кордону. 

Більше фото – за посиланням

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання