В Ужгороді розкажуть про роботу альтернативної школи

22 серпня, о 17.30 в Ужгороді відбудеться зустріч із дослідником освіти, учасником робочо їгрупи МОН з питань освіти, засновником альтернативної школи в Києві Євгеном Матвєєвим.

Мрієте, що ваша дитина буде щаслива від того, що може вчитися і ходити у школу? Хочете зрозуміти, як зробити процес навчання і радісним, і ефективним?

Збираєтеколекції картинок в пінтерест, як би могла виглядати школа мрії? Поширюєте в фейсбуці приклади успішних фінських / японських/ британських... шкіл? Переглянули всіфільми про Summerhill і навіть уявляєте свою дитину в демократичному суспільстві?

Приходьте поспілкуватися з тим, хторобить це все реальністю вже зараз. В Україні.

Наш спікер — ЄвгенМатвєєв, староста альтернативної школи “Соняшник” та співзасновник Освітнього центру “Життя”, дослідник освіти в Україні та за кордоном, учасник робочої групи МОН з питань розробки Положень про форми навчання, спікер та організатор освітніх подій в різних містах (Київ, Рівне, Славутич, Мінськ, Кишинів), засновник сайту та групи "Альтернативна освіта в Україні", батько двох дітей.

Будемо говорити:

- Що таке якісна освіта?

- Чи насправді освіта має кудись рухатись і як це відбувається?

- Щотаке альтернативна освіта і кому вона потрібна?

- Які є варіантипозадержавноїосвітисьогодні?

- Про міфи та справжніпроблеми

- Досвідроботиальтернативноїшколи "Соняшник"

Для кого це?

Для батьків, які замислюються над питаннями якісної освіти для своєї дитини. Для всіх, хто цікавиться альтернативною та домашньою освітою. Для вчителів, які слідкують за сучасними трендами в освіті. Для студентів, які хотіли би займатися педагогічною діяльністю.

Деталі за лінком https://www.facebook.com/events/2092698907704725/

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання