В Ужгороді провели навчання для служб цивільного захисту

В Ужгороді провели навчання для служб цивільного захисту

Напередодні у міській раді Ужгорода відбулися навчання керівників спеціалізованих служб цивільного захисту, де обговорили необхідні першочергові кроки при ймовірному паводку. У заході взяли участь заступник міського голови Василь Гомонай та представники таких спеціалізованих служб місцевого рівня цивільного захисту – медичної, протипожежної, торгівлі і харчування, енергетики, охорони громадського порядку, комунально-технічної, інженерної, транспортного забезпечення.

Зазначалося, що в Ужгороді є дві ймовірні зони підтоплення. У правобережній частині міста – від "Аква Ріо Парку" вулицею Електрозаводською та Підградською вода у разі підтоплення потрапляє на площу Корятовича, а звідти через набережну Незалежності до транспортного мосту. Друга зона підтоплення у лівобережній частині міста – Православна, Київська набережні. Все це детально розглянули на спеціальній карті.

Насамперед обговорили, як повинна діяти кожна служба. Керівники, та представники служб розповіли про технічне, матеріальне забезпечення, можливу кількість задіяних людей тощо. До прикладу, керівник КП КШЕП Іван Довбак повідомив, що у разі необхідності підприємство зможе надати 28 людей, 5 одиниць спецтехніки, є необхідний запас мішків та сипучих матеріалів. Крім того, комунально-технічна служба може додатково задіяти близько 70 осіб та техніку (3 самосвали, 3 екскаватори і 2 грейдери) для проведення необхідних робіт. Зупинилися і на питанні евакуації людей із підтоплених територій. Зокрема, де їх розмістять, забезпечення харчуванням, медичною допомогою, а також забезпечення порядку, охорони і збереження майна у місцях, де провели евакуацію, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання