В Ужгороді проведуть воркшоп, де навчать візуалізувати дані міста

Ужгородських дата-активістів, міських управлінців, журналістів та всіх зацікавлених 14 лютого запрошують на воркшоп “OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста”. Захід відбудеться за адресою пл. Жупанатська, 15/4, Ужгородський прес-клуб. Початок об 14.00.

Як повідомляють в ініціативі “Дані міст”, воркшоп для мешканців Ужгорода став можливим завдяки перемозі міста у конкурсі “Відкритий виклик”. Це дало змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних.

Воркшоп «OPEN DATA BOOST» – це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитися розповідати про своє місто за допомогою даних.

Візуалізація у сфері open data  – це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації.

Програма воркшопу:

1. Вступне слово: чому відкриті дані - це круто?

2. Трохи про візуалізацію даних: чому це варто робити і як не варто?

3. Мова R. Основні види та способи візуалізації в R.

4. Візуалізація “правильних” даних  з API.

5. Заключне частина: де можна навчитись і побачити більше?

Нагадаємо,  «Дані міст» - це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua. Наш сайт: danimist.org.ua. Шукайте нас також у соцмережах.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання