Новини

В Ужгороді проведуть благодійний забіг для допомоги Павлику із Синевира

У неділю, 13 червня, в Ужгороді відбудеться благодйний забіг «Біжу за Павлика». Мета - зібрати кошти для допомоги хлопчику із Синевира Павлику Мотичці, який відчайдушно бореться із важкою недугою та терміново потребує коштів на лікування.


Організатори забігу благодійна ініціатива «Твори добро, Бро!»  зазначають, що мають намір посильно допомогти родині хлопчика та щиро надіються на активну участь ужгородців, адже часу на збір коштів залишилось зовсім небагато. 

«СМА і ліки від нього – найдорожчі ліки у світі, які коштують 2 мільйони доларів. Тому ми бажаємо спробувати ще раз, хочемо зібрати не менше, ніж минулого року. Оскільки це наш третій благодійний захід, аудиторія вже добре знайома з ініціативою «Твори добро, Бро!» і ми щиро запрошуємо усіх. Кожна гривня, кожен бажання допомогти, кожен учасник і його забіг – це маленькі краплинки, які разом сформують океан добра для допомоги нашому маленькому закарпатцю», – кажеТамара Готра. 

Забіг від ініціативи «Твори добро, Бро!» не має якогось вікового обмеження: взяти участь може кожен охочий. Буде кілька дистанцій для дорослих т 10, 5 чи 2 кілометри. Крім того, буде дитячий забіг на 500 метрів. Для найменших учасників акції на площі Театральній працюватимуть аніматори, які будуть розважати діток. Цьогоріч у волонтерів у продажі також будуть футболки «Твори добро, Бро!», які користувалися великою популярністю серед ужгородців минулого забігу. На учасників також чекатимуть фудкорти, водичка, кава, а також розваги, – організатори кажуть, що це буде свято.  

«Ця благодійна ініціатива працює і до самої дати проведення забігу, люди починають долучатися і відправляти кошти родині Павлика. Сподіваємось, що Ужгород знову проявить себе, як найдобріше місто, де багато небайдужих людей, які підтримують один одного і хочуть, щоби всі були здорові та щасливі», – зазначає Наталія Сентимрей.  

Детальніше читайте у розділі "Життя по-закарпатськи"

 

Твори добро, Бро

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.