Новини

Ужгород готується до масштабного благодійного забігу для допомоги Павлику із Синевира

Благодійна ініціатива «Твори добро, Бро!» організовує забіг «Біжу за Павлика», виручені кошти з якого будуть  повністю направлені родині маленького закарпатця – Павлика Мотички. Хлопчик хворіє на СМА та потребує  надзвичайно дороговартісного лікування. Волонтери по всьому Закарпаттю вже тривалий час збирають кошти, проте необхідно активізуватися: залишається зовсім небагато часу – 100 днів, – оскільки відповідну ін’єкцію хлопчику потрібно зробити до 2 років. Ужгородські волонтери для підтримки родини організовують не лише спортивний забіг, а ціле свято в центрі міста.  


Про деталі забігу «Біжу за Павлика» розповіли його організатори – представники благодійної ініціативи «Твори добро, Бро!» під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

За словами Тамари Готри, подібний захід для ужгородських волонтерів «Твори добро, Бро!» вже не перший: «Майже рік тому ми вперше організовували благодійну акцію саме у форматі забігу. Перед тим у нас був досвід організації благодійного аукціону, але минулого року ми жили в карантинних реаліях і потрібно було якось виходити із ситуації та вигадувати щось і масове, і, водночас, таке, що не загрожувало би здоров’ю та безпеці людей. Тому ми вирішили, що це буде благодійний забіг, який вийшов більше, ніж вдалий: нам вдалося зібрати 250 тисяч гривень для допомоги хлопчику Давидику», – розповіла Тамара Готра.  

Тамара Готра

«Ми зрозуміли, що цей формат працює, що масовість помножена на доступну ціну та бажання людей долучитися до допомоги, принесла результат. Тому цьог річ ми знову об’єдналися і втакому ж форматі будемо намагатися допомогти родині Павлика і зробити свій внесок у величезну суму, яку збирає родина хлопчика. СМА і ліки від нього – найдорожчі ліки у світі, які коштують 2 мільйони доларів. Тому ми бажаємо спробувати ще раз, хочемо зібрати не менше, ніж минулого року. Оскільки це наш третій благодійний захід, аудиторія вже добре знайома з ініціативою «Твори добро, Бро!» і ми щиро запрошуємо усіх. Кожна гривня, кожен бажання допомогти, кожен учасник і його забіг – це маленькі краплинки, які разом сформують океан добра для допомоги нашому маленькому закарпатцю», – підкреслила Тамара.

Забіг від ініціативи «Твори добро, Бро!» не має якогось вікового обмеження: взяти участь може кожен охочий. «Є кілька дистанцій для дорослих та дітей. Можна вибрати комфортну для себе: 10, 5 чи 2 кілометри. Маршрут – традиційний, стартуємо із Театральної, біжимо коло від мосту до мосту, трошки зачепимо і Боздошський парк на довгих дистанціях», – каже Артем Топчанюк.

Артем Топчанюк

Крім того, буде дитячий забіг на 500 метрів. Для найменших учасників акції на площі Театральній працюватимуть аніматори, які будуть розважати діток. Цьогоріч у волонтерів у продажі також будуть футболки «Твори добро, Бро!», які користувалися великою популярністю серед ужгородців минулого забігу. На учасників також чекатимуть фудкорти, водичка, кава, а також розваги, – організатори кажуть, що це буде свято.  

«Ця благодійна ініціатива працює і до самої дати проведення забігу, люди починають долучатися і відправляти кошти родині Павлика. Сподіваємось, що Ужгород знову проявить себе, як найдобріше місто, де багато небайдужих людей, які підтримують один одного і хочуть, щоби всі були здорові та щасливі», – підкреслює Наталія Сентимрей.  

Наталія Сентимрей

Організатори забігу «Біжу за Палвика» також зауважують, що на збір коштів для хлопчика залишилося не так вже й багато часу – близько 100 днів. «Маємо інформацію, що наразі зібрано близько 370 тисяч доларів. Прогрес є, з кожним тижнем сума збільшується, але мусимо розуміти, що це – таки дуже багато. Тому мусимо залучити максимум уваги. Як показує практика збору коштів для подібних випадків по Україні, спочатку збір просувається важко, а вже в кінці знаходиться кілька добродіїв, які мають можливість внести дуже велику суму і закрити збір. Ми дуже сподіваємося і на це і дуже чекаємо таких благодійників», – каже Тамара Готра.

Твори добро, Бро

 

Як зазначає Наталія Сентимрей, для учасників передбачено багато бонусів і приємностей: «Окрім традиційних пакетів – футболки та реєстрації на забіг, буде можливість взяти участь у благодійному аукціоні, де ми продаватимемо зустрічі із цікавими людьми, а також коштовні лоти. Також будуть продаватися квитки на конкурс краси «Міс Закарпаття» за акційною ціною – тільки для учасників забігу».

До забігу «Біжу за Павлика» можуть долучитися усі охочі навіть онлайн: потрібно відправити організаторам скрін про здійснення реєстрації та опублікувати фото чи відео із відповідним хештегом #біжузапавлика та #творидобробро.

Організатори запрошують до участі усіх охочих та підкреслюють, що учасникам не обов'язково вміти добре бігати та бути витривалим: «Це не змагання, щоб бути першим. Всі – переможці. Бо всі прийшли творити добро», – кажуть волонтери благодійної ініціативи.

Реєстрація на забіг «Біжу за Павлика» стартує у неділю, 13 червня, о 8.00 на площі Театральній. Внесок для дорослих – 200 грн, для дітей – 100 грн. Футболка разом з реєстрацією –  500 гривень.

Долучайтеся!

забігПавлик

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.