Новини

В Ужгороді прощалися з полеглим  Воїном Русланом Лабаничем

В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим воїном Русланом Івановичем Лабаничем, який боронив Україну від російських загарбників.


Про це повідомляють в Ужгородській міській раді. 

44-річний оператор-обчислювач взводу управління артилерійського дивізіону військової частини А1556 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади загинув 15 жовтня, не зрадивши військовій присязі та з честю виконавши свій службовий обов’язок.

Руслан Іванович Лабанич народився 25 липня 1978 року в Ужгороді, навчався в ужгородській школі №12, згодом – у професійно-технічному училищі №5.

фото

Був дуже відповідальною та доброю людиною. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Батьківщину.

Священники відслужили чин похорону, який відбувся на набережній Незалежності в Ужгороді. Віддати шану загиблому Герою прийшли рідні та друзі Руслана Лабанича, мешканці міста, міський голова Богдан Андріїв, військовослужбовці. Місцем останнього спочинку воїна став Пагорб Слави.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.