В Ужгороді презентували унікальний набір поштових листівок з дитячими малюнками

 В Ужгороді презентували унікальний набір поштових листівок з дитячими малюнками

Сьогодні, 29 грудня, в Ужгородському прес-клубі відбулося нагородження переможців передсвяткової акції «Різдвяна листівка з Ужгорода».  12 конкурсантів отримали від організаторів поштові листівки з власними малюнками та солодкі подарунки від  ТМ Закарпатський пряник.

«Акція тривала з 3 по 20 грудня, ми отримали на конкурс 77 робіт від 46 учасників. Переможців обирали через голосування у соцмережах. Роботи, які набрали найбільшу кількість голосів стали справжніми вітальними поштовими листівками», – розповідає організаторка акції, голова Ужгородського прес-клубу Ірина Бреза.

Організатори конкурсу «Різдвяна листівка з Ужгорода» – Ужгородський прес-клуб, інтернет видання Zaholovok.com.ua та друкарня  Print Line Studio – закликають усіх перед новорічно-рідзвяними святами відправити своїм рідним і близьким справжню поштову листівку, а не лист електронною поштою і не повідомлення у месенджер.  Перші листівки з набору «Різдвяна листівка з Ужгорода» уже були сьогодні відправлені поштою, одна з них - до учасниці конкурсу в Іршаву.

Невдовзі набори листівок з дитячими малюнками можна буде придбати.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання