В Ужгороді поводять інвентаризацію землі

Напередодні представники держпідприємства «НДІ містобудування» представили фахівцям Ужгородської міської ради опрацьовану технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель міста на площу понад 820 гектарів. Це другий із загалом трьох етапів проведення інвентаризації земельних ділянок Ужгорода.


Після внесення проектантами незначних поправок і врахування зауважень , про які йшлося на вчорашній зустрічі, документацію подадуть на погодження територіального органу Держгеокадастру, а після його позитивного висновку буде підготовлено проект рішення про затвердження результатів цього етапу інвентаризації на розгляд сесії Ужгородської міської ради. Технічне завдання для проведення третього, завершального етапу, вже готується.
Після завершення всіх трьох запланованих етапів інвентаризації буде повний облік земель і користувачів, де і яку землю можна виділяти, які ділянки перебувають в оренді, власності, використовуються не за призначенням тощо. Інвентаризація проводиться для ефективного розпоряджання земельними ресурсами міста, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання