В Ужгороді покажуть фільм про “пластикових піратів”

В Ужгороді  покажуть фільм про “пластикових піратів”

3 лютого о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” відбудеться перегляд та обговорення документального фільму “Забруднення пластиком – послання в пляшці - офіційна історія пластикових піратів”

Цього року виповнюється 20-та річниця руйнівного витоку ціаніду в річку Тиса. Навіть сьогодні вона є однією з найбільш забруднених пластиком річок в Європі. Щоб привернути увагу до цієї проблеми Посольство Сполучених Штатів Америки в Будапешті у партнерстві з угорськими екологами запрошують на перегляд документального фільму про історію виникнення “пластикових піратів”

У 2013 році в Угорщині небайдужі волонтери, які  назвали себе “пластиковими піратами”, започатковують ініціативу Pet Kupa. Завдяки їхнім зусиллям з річки Тиса вже вивезено 70 тон пластикового сміття. Як цим “піратам” вдалося перетворити екологічно важливу справу на захопливу пригоду та куди дівається пластик, який збирається з берегів Тиси – все це ви зможете дізнатись на нашому заході.

Більш детальна інформація за цим посиланням:

https://www.facebook.com/events/605957626858663/

Любов Толстова,

координатор інформаційно-ресурсного центру “Вікно в Америку” Закарпатської ОУНБ

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання