В Ужгороді по-новому призначатимуть директорів шкіл і дитсадків

В Ужгороді по-новому призначатимуть директорів шкіл і дитсадків

Порядок призначення і звільнення з посади керівників та заступників керівників навчальних закладів комунальної власності міста затвердили сьогодні ужгородські депутати.

Відповідно до документу керівники навчальних закладів та їх заступники призначаються та звільняються з посади за наказом управління освіти Ужгородської міської ради.

Призначення здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Порядку, шляхом укладання контракту. Підставою для проведення конкурсного відбору є наказ управління освіти Ужгородської міської ради. Підставами для видання відповідного наказу є: утворення нового закладу; наявність вакантної посади керівника закладу або його заступника; прийняття рішення щодо припинення (розірвання трудового договору (контракту) з керівником або заступником керівника навчального закладу.

Наказ та оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюються на офіційних веб-сайтах управління освіти та відповідного навчального закладу не пізніше, ніж за місяць до початку проведення конкурсного відбору.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...