Новини

В Ужгороді переселенці проведуть акцію до Дня Миру

У Міжнародний День Миру місто Ужгород приєднається до Всеукраїнської акції на підтримку діалогу між переселенцями та приймаючими громадами.

21 вересня весь Світ відзначаєДень Миру (InternationalDayofPeace), як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. Щороку в багатьох країнах світу проходить Хода Миру, учасники якої висловлюють безумовну підтримку Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованій на мир у всьому світі.

В України цей день відмічатимуть особливо. Громадські організації, національно-культурні товариства, ініціативні групи ВПО від Сєверодонецька до Ужгорода й від Києва до Костянтинівки вийдуть на акцію до Міжнародного дня Миру задля налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільстві та привернення міжнародної уваги до анексії Криму й військовою агресії РФ на Донбасі.

В Ужгороді акція відбудеться о 13:00 під стінами Закарпатської ОДА (площа Народна).

Багато небайдужих вже долучилося до міжрегіональної акції у своїх містах та містечках. Населенні пункти, що приєдналися до відзначення Дня Миру в Україні можна побачити на карті акції.

Причиною проведення акції є перш за все тотальне панування стереотипів про переселенців у суспільстві, яке може призвести до геттоізації ВПО та заглибленню конфлікту всередині суспільства. Про це свідчить Аналітичний звіт «Чи бачили ви Буратіно?» за результатами дослідження стереотипів по відношенню до внутрішньо переміщених осіб в Україні, яке було проведено Літературним угрупованням «СТАН» (Луганськ) спільно з громадською ініціативою «Культурний діалог» (Кременчук) та низкою громадських об’єднань за підтримки фонду NationalEndowmentforDemocracy та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Нажаль допомога ВПО від міжнародних фондів, громадських організацій та органів влади не завжди є ефективною. На думку дослідниці Роберти Кохен, громадянське суспільство стане ефективним тільки після того, як запитає у самих переселенців щодо їх потреб та проблем, з якими вони стикаються. Про це Роберта розповідає у своїй дослідницькій роботі «Listeningtothevoicesofthedisplaced: LessonsLearned», що аналізує близько 800 інтерв’ю з ВПО по всьому світу.

Саме тому в України акція до Міжнародного дня Миру відбудеться у форматі «Живої бібліотеки». Активні переселенці стануть головними героями події та поділяться своїми проблемами та баченням інтеграційної політики з чиновниками, педагогами, культурними діячами та місцевими мешканцями.

Головною вимогою акції є розробка та впровадження багатопрофільної програми інтеграції ВПО органами місцевого самоврядування, культурними установами, громадськими організаціями та закладами освіти.

Долучитися до міжрегіональної акції може кожен. Для цього потрібно зв’язатися з координаторами акції:

Яна Мурзаева (Ужгород) murzaeva79@mail.ru +380506135979
Ольга Палінчак (Ужгород)olga.palinchak@gmail.com+380668306229
Ярослав Мінкін (Луганськ)stan.art.group@gmail.com+380953495325

Знайти контакти місцевих координаторів та дізнатися про місце проведення можна за посиланням. 

Гість (не перевірено)

!!!!!!!!!!!Мир Понад Усе!!!!!!!!

Час Єднатися Навіки на Справах Благородних, Братерство Рідне, Немає в Цілому Світі такої сили щоб стримала Нас Від Невгамовного Бажання Побачити Правдивість Права На Щастя на власні очі в нашому непростому, повному випробувань, Неповторному, Безцінному Житті…!!!!!!

Вбереже Нас Переможний Дух Козацький й Відважна Славетних Предків Вдача й Талан і Норов полум’яний що Гріє нас холодними ночима Незгасимим Маяком в Душі тій відчайдушній, Сміливій, Нездоланній, Ми – Хазяї Землі Цієї Величної, Нашого Життя Безцінного й Майбуття Найщасливішого Попереду, вже Близько, Ми – ніхто інші, а тільки Переможці Правди, Добра й Справедливості Непереможної, так, Панове Славні Добродії, Ми- Зможемо, Подолаємо усе і вся, Ми- Визволителі, Герої, Доброчинці, Миротворці Великі, Небачені,
Єдині,- Саме ті….!!!!!!!!!!!

Вже не за горами невблаганний, неосяжний, Незабутній Наш Спільний, Любе Товариство – Найяскравіший Ренесанс Душі, Зірковий Час, Відродження Країни Суцільне, Благодатне, Неминуче чекає вже на нас нарешті, Славтесь, Свободолюбиві, Мирні, Вільні, Сильні Волею , Міцні Серцями, Щирі Незгасимими Душами, Мужні Захисники Вітчизни Єдиної З Гарячими, Нездоланними, Бездонними Серцями, Ми Зараз Всі – Браття Й Сестри і Родичі, Усі як Один, Так Треба, Коханні Мої, Молю Вас Щиросердно, на колінах, з останніх сил нелюдських, Подолаємо темряву зневіри й суперечки незначні залишимо назавжди зараз, врешті решт Нас Об’єднує Від Народження й Назавжди – Нескінченна Віра в Краще Завтра, Чистота Сердець й Незгасиме Світло Душ, що Веде в Хрестовий Похід Нас кожен день без краплі страху, неминуче й Тільки Вперед – до Мрій нездійснених, що Цвітуть весь час немов взимку квіти в Нас неподільно, кожну мить, постійно…!!!!!

Життєві випробовування лише Загартовуються Нас На Краще й Роблять Сильнішими для Майбутніх Звитяг Небачених й Тільки Так і Буде, Плекаймо Ніжно й Далі Наші Благородні Надії, не Здаємося хай як складно не було боротися так довго самим за Правду, Істину й Віру, Віримо, в те, що Світло, Мир й Справедливість не зважаючи на всі штучні, жалюгідні перепони все ж щоб там не було все ж Переможуть Усім Людям Гарним на Величезну Радість вже ось ось, Тримаймось, Подолаємо Ми без тіні сумніви усе і всіх, хто на Єдиному, Вірному, Омріяному шляху до Надзвичайних обріїв Майбутнього нашого Щастя стоїть, Все Буде Краще Набагато ніж будь-коли раніше, Віримо Щиросердно, Безкінечно, кожну мить життя, схамениться, потерпіть, Шановні, йдемо до Мети Всі Разом, Неподільно, Незворотньо, Щиро і Спокійно…!!!!!!!!!!

Нестримна, Залізна, Безкінечна Жага до Волі, Істини й Щастя немов на крилах Нас До Перемоги Добра над злом все швидше з кожним днем несе…..!!!

Ніякі протиріччя й стіни Нас не зупинять ніколи, Браття Славетні, Найсміливіші, Найхоробріші, Найвідважніші, бо За Нас Справедливість, з Нами тільки Правда перш за Все й Віра Нездоланна, Непереможна, Істинна що в Нас Завжди Живе, Квітне й Росте й Міцнішає кожну хвилину ще Раз Доведе й Покаже Всьому Світу – Українців не поставиш на коліна, Козацьких Нащадків не залякаєш й врешті решт Найважливіше для Нас Усіх Всім буттям і Серцем й Душами Міцно Завжди пам’ятати Найбільшу, Незмінну , Безперечну, Безсумнівну, Вічну Істину, Мудрість, Основу всіх основ – Віра, Справедливість й Мир у цьому Світі –Понад Усе…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

пн, 21/09/2015 - 10:54 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.