В Ужгороді оголосили набір до екошколи

В Ужгороді оголосили набір до екошколи

Черговий курс занять в екошколі “В гармонії з природою”, що за час проведення так прийшлися до душі маленьким закарпатцям, стартує уже найближчої суботи, 22 грудня. 

Програма – насичена і передбачає ряд цікавих інтерактивних занять. Діти не тільки дізнаватимуться нову інформацію, але й виконуватимуть практичні завдання: гратимуться, готуватимуть проекти, братимуть участь у квестах, переглядатимуть мультфільми.

Курс екошколи розрахований на 10 занять, які проходитимуть щосуботи. Групи формуватимуться відповідно до віку охочих: 6-7 років, 8-9 років і 10-11 років.  

“Екошкола — це цикл екологічних занять для дітей 6-11 років. Це — час, який діти проводять цікаво і пізнавально, навчаючись берегти природу, економно ставитися до ресурсів, а ще — бути людьми. Масштаби екологічного лиха, яке уже спіткало планету, катастрофічні. Наше завдання — навчити дітей берегти та цінувати, і навіть виправляти помилки попередніх поколінь”, — розповіла керівниця екошколи Олена Булина.

Чим загрожують вирубки лісів? Чим дихає моє місто? Чому не можна спалювати листя та сміття? Чому важливо берегти чисту воду? Що таке сміття і чому  воно загрожує планеті?  Чим небезпечний сміттєвий монстр і чому важливо сортувати сміття? Яким є взаємозв’язок людини і природи? Звідки беруться безпритульні тварини на вулицях мого міста? Що таке природоохоронні об’єкти? — це далеко не всі питання, які належить обміркувати юним любителям природи. 

Участь для дітей — безкоштовна. Реєстрація є обов’язковою. Зробити це можна, заповнивши онлайн-форму:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScU0DMCfxo98r9Fn9R7J-xnm77JrayDCRiwUTCj5Eqp5B-Fbw/viewform

Заняття проходитимуть щосуботи об 11:00 за адресою м.Ужгород, вул.Швабська 64а.

Початок занять першої групи — 22 грудня. Про початок занять інших 5-ти груп учасників буде повідомлено додатково

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання