В Ужгороді на вихідних проведуть Міжнародний хокейний турнір

В Ужгороді на вихідних проведуть Міжнародний хокейний турнір

3-4 лютого, обласний центр Закарпаття прийматиме традиційний Міжнародний хокейний турнір. Минулого року дійство було присвячене 100-річчю Закарпатського хокею та 70-річному ювілею легендарної команди Спартак (Ужгород). Тоді змагання зібрали чимало уболівальників, любителів спорту, молоді та дітей і перетворилися у справжнє спортивне свято. На досягнутому Федерація хокею Закарпаття зупинятися не збирається і цього року обіцяє ще більше емоцій, ще сильніші команди, ще яскравіший хокей на Міжнародному хокейному турнірі «3rd FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2018».

Участь у цьогорічних змаганнях візьмуть збірна команда області «Закарпатські ведмеді» та 5 команд зі Словаччини: HK Sobrance,  SršneKosice, MHK Snina, DreamTeamKosice та PORSCHE Bratislava. Як розповідає капітан «ведмедів»Сергій Ковачподібні заходи надзвичайно важливі, бо пропагують здоровий спосіб життя і заняття спортом:

«У Словаччині хокей – спорт №1, саме тому у нас зі словацькими командами зав’язалися дружні відносини, які поступово переросли й у спільні турніри та обмін досвідом. Вже втретє ми запрошуємо їх до Закарпаття, щоб глядачі могли насолодитися видовищним дійством, а хокей на Закарпатті отримав ще більше прихильників».

Також між матчами гостей розважатиме запальними виступами команда черлідерів, а у фінальній стадії свої вміння продемонструє й молоде покоління закарпатських хокеїстів. Під керівництвом тренера Андрія Максимовича спортсмени від найменших до юніорів проведуть показове тренування.

А у неділю, 4 лютого, о 15.30 відбудеться урочисте нагородження переможців та учасників турніру.

Loading...
Зображення користувача kamagra dosage chart.

kamagra 100mg tablets usage
kamagra jelly india
the kamagra store coupon
kamagra in usa kaufen
kamagra reviews uk
http://kamagradxt.com/
kamagra oral jelly for sale in usage

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання