Новини

В Ужгороді на карантин пішов цілий клас, в області закрили школи

У зв’язку з виявленням COVOID-19 учнів у новому навчальному році вже припинили свою роботу дві школи в Ужгородському та Мукачівському районах. Це Лохівська школа І-ІІ ступенів у Мукачівському районі, де навчаються 225 дітей, та Комарівська школа І-ІІ ступенів в Ужгородському районі, де навчається 93 дитини. В цих школах виявлено поодинокі випадки.  Про це сьогодні на брифінгу повідомив Олег Коцюба.

«Через те, що багато вчителів контактували з учнями й проводили уроки в різних класах, було прийнято рішення щодо переведення на самоізоляцію всіх учнів. Навчання з цими дітьми відбувається в електронному режимі» - розповів Олег Коцюба.

Також на карантин пішов цілий клас у ЗОШ №20 в Ужгороді. Захворів на COVID-19 учень 2-го класу. Школярі перейшли на дистанційну форму навчання.

За словами Олега Коцюби, попри всі побоювання батьків, дітей, робітників закладів шкільної та дошкільної освіти новий навчальний рік розпочався в успішному режимі. 1 вересня запрацювали всі 663 заклади загальної середньої освіти, в тому числі й ті школи, які побудовані або реконструйовані відповідно в рамках програми Президента України «Велике будівництво».  Нараз на карантині перебуватимуть дві школи.

Олег Коцюба також наголосив, що відповідно до протоколів від медичного персоналу, у разі виявлення ознак коронавірусної хвороби, всі контактні особи повинні піти на самоізоляцію на два тижні,але вони не підлягають обов’язковому тестуванню. Тести повинні зробити лише ті люди, які мають ознаки коронавірусу. 

«На відміну від шкіл, поки що не всі заклади дошкільної освіти розпочали свою роботу. Переважно це пов`язано з тим, що батьки інколи не хочуть відпускати дітей. Це питання вже піднімалось під час проведення розширеного засідання колегії та під час електронної наради з керівниками установ управління освітою», – каже перший заступник голови ОДА.

Щодо індивідуального захисту в закладах освіти, то його повинні забезпечити органи місцевого самоврядування. Це стосується виключно педагогічного складу та технічного персоналу в цих установах. Сьогодні, всі заклади є забезпеченими запасами  дезінфекторів, масками та контактними або безконтактними приладами для вимірювання температури. З обласного бюджету у разі необхідності засоби індивідуального захисту будуть постачатись додатково. Натомість учні повинні забезпечити захистом себе самі. Це стосується всіх, окрім учнів 1-4 класів, які відповідно до 50 розпорядження можуть навчатися без масок.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.