В Ужгороді хочуть встановити норми по вивозу сміття

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Ужгородська мерія оприлюднить проект рішення виконкому “Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів” та аналіз регуляторного впливу рішення.

Розробником документу є департамент міського господарства Ужгородської міської ради.

Мета проекту рішення -  встановлення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в місті Ужгород і як наслідок підвищення якості надання послуг із вивезення твердих побутових відходів.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території міста Ужгород, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання суб’єктами господарювання

Проект рішення виконкому “Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів” та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ужгородської міської ради в розділі “Нормативні акти” режим доступу.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: 88000, м.Ужгород, пл.Поштова, 3, каб. 235, відділ благоустрою УЖКГ ДМГ або надсилати на електронну адресу:dmg@rada-uzhgorod.gov.ua Телефон для довідок: +380312615158.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...